SMS pažintys internetu lietuvoje

Lankomiausias skelbimų portalas

Birželio 23 d.

SMS Pažinčių svetainė, nemokama pažinčių skelbimų svetainė, kurioje be registracijos galite nemokamai patalpinti skelbimą neribotais kiekiais ir pamatyti nemokamai skelbimus

✅ Saugumas ir slaptumas garantuotas
Patalpinti skelbimąSkelbimų valdymas

Prisijungimo Procesas

 • Žingsnis 1: Įveskite savo el. paštą

  Pirmiausia, įveskite savo el. pašto adresą į tam skirtą laukelį žemiau esančioje formoje. Tai leis mums nusiųsti jums patvirtinimo nuorodą. • Žingsnis 2: Patikrinkite savo el. paštą:

  Atidarykite gautą el. laišką iš mūsų sistemos.
  Laiško pavadinimas: "Skelbimų Valdymo Pranešimas"
  Laiške rasite patvirtinimo nuorodą – spustelėkite ją.

 • Žingsnis 3: Peržiūrėkite ir valdykite savo skelbimus

  Po nuorodos paspaudimo būsite nukreipti į puslapį, kuriame matysite visus skelbimus, patalpintus naudojant jūsų el. pašto adresą. Šiame puslapyje galėsite peržiūrėti savo skelbimus ir, jei reikia, pašalinti norimus skelbimus.

Papildoma Informacija

 • Jeigu skelbimą talpinote be el. pašto adreso, dėl skelbimo pašalinimo prašome kreiptis el. paštu: [email protected]. Jūsų skelbimas bus pašalintas per 24 valandas. Taip pat galite paspausti mygtuką „Pranešti“ šalia savo skelbimo ir nurodyti priežastį „Pašalinti skelbimą“.
 • Jokių paskyrų nereikia: Jums nereikia kurti paskyros, viskas vyksta tik per el. pašto patvirtinimą.
 • Laiško negavote? Jei negavote laiško, patikrinkite šlamšto ar reklamų katalogą. Jei laiško vis tiek nėra, bandykite dar kartą arba kreipkitės į el.pašto adresu: [email protected].